Rusya'da düzenlenecek 2018 Dünya Kupası maçlarının fikstürü ve maç programları nasıl? Tarihlere göre maçların TV yayınlarına bir bakalım...

4 yılda bir yapılan ve dünyanın merakla beklediği Dünya Kupası bu yıl Rusya'da yapılıyor. Milyarlarca kişi tarafından izlenmesi beklenen turnuvada 32 ülke mücadele edecek.

14 Haziran'da başlayacak ve 1 ay sürecek Dünya Kupası'nda gruplardaki maç programlarına ve yayın akışına bir bakalım. 

DÜNYA KUPASI FİKSTÜRÜ VE YAYIN AKIŞI

 

14 Haziran Perşembe

18:00 Rusya-Suudi Arabistan TRT1, TRT4K (A Grubu)

15 Haziran Cuma

15:00 Mısır-Uruguay TRT1, TRT4K (A Grubu)
18:00 Fas-İran TRT1, TRT4K (B Grubu)
21:00 Portekiz-İspanya TRT1, TRT4K (B Grubu)

16 Haziran Cumartesi

13:00 Fransa-Avustralya TRT1, TRT4K (C Grubu)
16:00 Arjantin-İzlanda TRT1, TRT4K (D Grubu)
19:00 Peru-Danimarka TRT1, TRT4K (C Grubu)
22:00 Hırvatistan-Nijerya: TRT1, TRT4K (D Grubu)

17 Haziran Pazar

15:00 Kosta Rika-Sırbistan TRT1, TRT4K (E Grubu)
18:00 Almanya-Meksika TRT1, TRT4K (F Grubu)
21:00 Brezilya-İsviçre: TRT1, TRT4K (E Grubu)

18 Haziran Pazartesi

15:00 İsveç-Güney Kore TRT1, TRT4K (F Grubu)
18:00 Belçika-Panama TRT1, TRT4K (G Grubu)
21:00 Tunus-İngiltere TRT1, TRT4K (G Grubu)

19 Haziran Salı

15:00 Kolombiya-Japonya TRT1, TRT4K (H Grubu)
18:00 Polonya-Senegal TRT1, TRT4K (H Grubu)
21:00 Rusya-Mısır TRT1, TRT4K (A Grubu)

20 Haziran Çarşamba

15:00 Portekiz-Fas TRT1, TRT4K (B Grubu)
18:00 Uruguay-Suudi Arabistan TRT1, TRT4K (A Grubu)
21:00 İran-İspanya TRT1, TRT4K (B Grubu)

21 Haziran Perşembe

15:00 Danimarka-Avustralya TRT1, TRT4K (C Grubu)
18:00 Fransa-Peru TRT1, TRT4K (C Grubu)
21:00 Arjantin-Hırvatistan TRT1, TRT4K (D Grubu)

22 Haziran Cuma

15:00 Brezilya-Kosta Rika TRT1, TRT4K (E Grubu)
18:00 Nijerya-İzlanda TRT1, TRT4K (D Grubu)
21:00 Sırbistan-İsviçre TRT1, TRT4K (E Grubu)

23 Haziran Cumartesi

15:00 Belçika-Tunus TRT1, TRT4K (G Grubu)
18:00 Güney Kore-Meksika TRT1, TRT4K (F Grubu)
21:00 Almanya-İsveç TRT1, TRT4K (F Grubu)

24 Haziran Pazar

15:00 İngiltere-Panama TRT1, TRT4K (G Grubu)
18:00 Japonya-Senegal TRT1, TRT4K (H Grubu)
21:00 Polonya-Kolombiya TRT1, TRT4K (H Grubu)

25 Haziran Pazartesi

17:00 Suudi Arabistan-Mısır TRTSPOR (A Grubu)
17:00 Uruguay-Rusya TRT1, TRT4K (A Grubu)
21:00 İran-Portekiz TRTSPOR, TRT4K (Banttan) (B Grubu)
21:00 İspanya-Fas TRT1 ve TRT4K (B Grubu)

26 Haziran Salı

17:00 Avustralya-Peru TRTSPOR, TRT4K (Banttan) (C Grubu)
17:00 Danimarka-Fransa TRT1, TRT4K (C Grubu)
21:00 Nijerya-Arjantin TRTSPOR, TRT4K (Banttan) (D Grubu)
21:00 İzlanda-Hırvatistan TRT1, TRT4K (D Grubu)

27 Haziran Çarşamba

17:00 Güney Kore-Almanya TRT1, TRT4K (F Grubu)
17:00 Meksika-İsveç TRTSPOR, TRT4K (Banttan) (F Grubu)
21:00 İsviçre-Kosta Rika TRTSPOR, TRT4K (Banttan) (E Grubu)
21:00 Sırbistan-Brezilya TRT1, TRT4K (E Grubu)

28 Haziran Perşembe

17:00 Senegal-Kolombiya TRTSPOR, TRT4K (Banttan) (H Grubu)
17:00 Japonya-Polonya TRT1, TRT4K (H Grubu)
21:00 İngiltere-Belçika TRT1, TRT4K (G Grubu)
21:00 Panama-Tunus TRTSPOR, TRT4K (Banttan) (G Grubu)

NOT: Program grup maçlarına kadardır...

Barcelona’nın rekor transferleri kimlerdir?

Dünyada bonservisine en yüksek paralar ödenen 10 futbolcu kimdir?

Lionel Messi’nin futbola başlama ve Barcelona hikayesi nasıldır?

Bi'SORU DAHA?