Son dönemlerin en çok merak edilen konularından biri olan Netflix nedir, nasıl izlenir, ücreti ne kadardır? Netflix hangi ülkelerde yoktur? İşte Netflix hakkında bilmek istedikleriniz...

Geniş bir yayın ağına sahiptir Netflix. Netflix; internet bağlantılı binlerce cihazda ödüllü diziler, filmler, animeler, belgeseller ve daha fazlasını içeren geniş bir arşiv sunan bir yayın hizmetidir.
En önemlisi de tek bir reklam olmadan, istediğiniz kadar, istediğiniz zaman izleyebilmenizdir. Tabii ki hepsi aylık ücret karşılığında.

 

Netflix'in maliyeti ne kadar?

Netflix'i akıllı telefonunuz, tabletiniz, Akıllı TV'niz, dizüstü bilgisayarınız veya yayın cihazınızda düşük bir sabit aylık ücretle izleyebiliyorsunuz.
Aylık ücreti 17,99 TL. Ekstra maliyet veya sözleşme yok.

 

Nerede izleyebilirim?

İstediğiniz yerde, istediğiniz zaman, sınırsız sayıda cihazdan izlenebiliyor. Bilgisayarınızda netflix.com adresinden veya akıllı TV'ler, akıllı telefonlar, tabletler, medya oynatıcılar ve oyun konsolları dahil Netflix uygulamasını sunan, internet bağlantılı herhangi bir cihazda anında izlemek için Netflix hesabınızla oturum açmanız yeterli.
Favori içeriklerinizi iOS, Android veya Windows 10 uygulamasıyla da indirebilirsiniz. Seyahatteyken ve internet bağlantısı olmadan izlemek için indirilenler kullanılır.

Nasıl iptal ederim?

Netflix esnektir. Sinir bozucu hiçbir sözleşme ve taahhüt yoktur. Hesabınızı çevrimiçi olarak iki tıklamayla kolayca iptal edebilirsiniz.
İptal ücreti yoktur - hesabınızı istediğiniz zaman başlatın veya durdurun.

Netflix'te ne izleyebilirim?

Uzun metrajlı filmler, belgeseller, diziler ve programlar, anime, ödüllü Netflix orijinal içerikleri ve daha fazlasından oluşan kapsamlı bir kütüphane.

30 gün ücretsiz deneme

İstediğiniz her zaman, istediğiniz kadar çok şey izleyin. Netflix'in sunduğu her şeyi görmek için 30 gün ücretsiz katılın.

Hangi ülkelerde yok?

Netflix henüz Çin'de kullanılamamaktadır, ancak şirket hizmet sağlamak için çeşitli seçenekleri araştırmaktadır. Ayrıca, ABD hükümetinin Amerikan şirketlerine uyguladığı sınırlamalar nedeniyle Kırım, Kuzey Kore ve Suriye'de de kullanılamamaktadır.

Bi'SORU DAHA?

Bir bahar akşamı rastladım size şarkısının hikayesi ve sözleri nasıldır?

Bir bahar akşamı rastladım size şarkısının sözleri kime aittir, şarkının bestecisi kimdir? Bir bahar akşamı rastladım size şarkısının hikayesi...

Şevket Çoruh, devralacağı kavuk için neler söyledi?

Türk tiyatrosunun sembolü olan kavuğu bugüne kadar kimler taşımıştır? Rasim Öztekin'in kavuğu devredeceğini söylediği Şevket Çoruh ilk duygularını...

67. Berlinale'de Altın Ayı ödülünü hangi film kazandı?

67. Berlin Film Festivali'nde (Berlinale) ödüller sahiplerini buldu. İşte "Altın Ayı" ödülünü kazanan film ve diğer ödüller...

İsmail Dümbüllü'nün kavuğunu Münir Özkul'a verme hikayesi nasıldır?

İsmail Dümbüllü kavuğunun anlamı nedir? Kavuğu günümüze kadar kimler devralmıştır? İsmail Dümbüllü, Münir Özkul'a kavuğu verirken ne demiştir?