Son dönemlerin en çok merak edilen konularından biri olan Netflix nedir, nasıl izlenir, ücreti ne kadardır? Netflix hangi ülkelerde yoktur? İşte Netflix hakkında bilmek istedikleriniz...

Geniş bir yayın ağına sahiptir Netflix. Netflix; internet bağlantılı binlerce cihazda ödüllü diziler, filmler, animeler, belgeseller ve daha fazlasını içeren geniş bir arşiv sunan bir yayın hizmetidir.
En önemlisi de tek bir reklam olmadan, istediğiniz kadar, istediğiniz zaman izleyebilmenizdir. Tabii ki hepsi aylık ücret karşılığında.

 

Netflix'in maliyeti ne kadar?

Netflix'i akıllı telefonunuz, tabletiniz, Akıllı TV'niz, dizüstü bilgisayarınız veya yayın cihazınızda düşük bir sabit aylık ücretle izleyebiliyorsunuz.
Aylık ücreti 17,99 TL. Ekstra maliyet veya sözleşme yok.

 

Nerede izleyebilirim?

İstediğiniz yerde, istediğiniz zaman, sınırsız sayıda cihazdan izlenebiliyor. Bilgisayarınızda netflix.com adresinden veya akıllı TV'ler, akıllı telefonlar, tabletler, medya oynatıcılar ve oyun konsolları dahil Netflix uygulamasını sunan, internet bağlantılı herhangi bir cihazda anında izlemek için Netflix hesabınızla oturum açmanız yeterli.
Favori içeriklerinizi iOS, Android veya Windows 10 uygulamasıyla da indirebilirsiniz. Seyahatteyken ve internet bağlantısı olmadan izlemek için indirilenler kullanılır.

Nasıl iptal ederim?

Netflix esnektir. Sinir bozucu hiçbir sözleşme ve taahhüt yoktur. Hesabınızı çevrimiçi olarak iki tıklamayla kolayca iptal edebilirsiniz.
İptal ücreti yoktur - hesabınızı istediğiniz zaman başlatın veya durdurun.

Netflix'te ne izleyebilirim?

Uzun metrajlı filmler, belgeseller, diziler ve programlar, anime, ödüllü Netflix orijinal içerikleri ve daha fazlasından oluşan kapsamlı bir kütüphane.

30 gün ücretsiz deneme

İstediğiniz her zaman, istediğiniz kadar çok şey izleyin. Netflix'in sunduğu her şeyi görmek için 30 gün ücretsiz katılın.

Hangi ülkelerde yok?

Netflix henüz Çin'de kullanılamamaktadır, ancak şirket hizmet sağlamak için çeşitli seçenekleri araştırmaktadır. Ayrıca, ABD hükümetinin Amerikan şirketlerine uyguladığı sınırlamalar nedeniyle Kırım, Kuzey Kore ve Suriye'de de kullanılamamaktadır.

Bi'SORU DAHA?

Yün Bebek kimin eseridir?

Topraktan kazandı, filme yatırdı, kadına şiddete parmak basmak istedi ve New York Avrasya Film Festivali’nde “Sinemada En İyi Avrasyalı Kadın...

Charlie Chaplin (Şarlo) karakteri nasıl ortaya çıktı?

Film senaryosunu aratmayacak bir gerçek yaşam. Yoksulluk içindeki bir hayat nasıl komediye dönüştü? Charlie Chaplin’in (Şarlo) çocukluğu ve hayatını değiştiren...

Orta oyunu nedir? Orta oyunu karakterleri kimlerdir?

Orta oyunu adı nereden gelir? Orta oyunu nasıl sergilenir? Orta oyununun ana karakterleri kimlerdir? Orta oyunu kaç bölümden oluşur?

Zeki Müren ilk radyo programına nasıl çıkmıştır?

Sanat güneşi Zeki Müren, öğrenciyken ilk radyo programını nasıl yaptı? Sınavı nasıl kazandı? Zeki Müren'i ağlayarak ilk tebrik eden kimdir?