Güzel Adam Süreyya belgeselinin konusu nedir? Süreyya kimdir? Belgesel filmde kimler vardır? Güzel Adam Süreyya ne zaman vizyonda olacaktır?

Beşiktaşlıların yakından tanıdığı hatta "tarih" olarak gördüğü bir değerdir Güzel Adam Süreyya'daki Süreyya Soner.
Nasıl olmasın ki... Dile kolay 36 yıldır siyah-beyaz süren bir malzemecilik. Efsane başkan ve oyuncularla çalışma.

"Kimler geldi, kimler geçti" sözlerinin içi dolu hali Süreyya Soner'in yaşamı. Beşiktaş'a malzemeci olmanın hayalini kuran ve hayallerinin peşinden gidip bugünlere kadar gelen bir değer Süreyya Soner...

O sezon boyunca malzemelerden sorumlu belki ama sezon sonunda da kazanılan kupalar onun ellerinde...

Seslendirmesini Yılmaz Erdoğan'ın yaptığı Güzel Adam Süreyya'da Fikret Orman, Metin Tekin, Ali Gültiken, Feyyaz Uçar, Les Ferdinand, Gordon Milne, Ricardo Querasma gibi bir çok önemli isim de var. Belgeselin yönetmeni ve metin yazarı ise Gökçe Kaan Demirkıran.

Özetle Süreyya Soner’in hayatını anlatan Güzel Adam Süreyya, 9 Şubat'ta sinemalarda olacak.

Bi'SORU DAHA?

Kamerunlu müzikolog şair, Ruhi Su için ne demiştir?

Ruhi Su, Türk halk müziğinin can suyu… Sesi, soluğu, nefesi, her şeyi… Peki yabancı gözüyle Ruhi Su kimdi? Kamerunlu müzikolog şair anlattı.

Filmimin Hikayesi yarışmasına başvurular ne zamana bitiyor?

Filmimin Hikayesi yarışmasına kimler katılabiliyor? Başvuru süresi ne zaman sona eriyor? Yarışmaya katılan hikayeler sonra ne olacak?

Beni Siz Delirttiniz şarkısının sözleri nasıldır?

Kendine has tarzı olan toplumsal olayları ve konuları sanatına taşıyan Cem Karaca’nın delirdiği zamandaki şarkısı!.. İşte o "Beni siz delirttiniz"...

Güzel Adam Süreyya ne zaman vizyona giriyor?

Güzel Adam Süreyya belgeselinin konusu nedir? Süreyya kimdir? Belgesel filmde kimler vardır? Güzel Adam Süreyya ne zaman vizyonda olacaktır?