Filmin konusu ne? Arif V 216 filminin yönetmeni kim? Arif V 216'nın başrolünde kimler var? Arif V 216 filmi ne zaman vizyonda olacak?

Cem Yılmaz dendiğinde birçok insanın yüzünde bir tebessüm belirir. Hele ki müdavimiyseniz bir repliği veya sözü akla gelip bu kahkahaya dönüşebilir.
Arif V 216 da her anlamda bir Cem Yılmaz yapıtı. Senaristliğini Cem Yılmaz'ın üstlendiği ve başrolünde olduğu film G.O.R.A'nın devamı niteliğinde.
Filmde esnaf Arif ve yakın arkadaşı robot 216'nın yeni maceraları işlenecek.
Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü yapıyor.
Başrolde Cem Yılmaz'la birlikte Ozan Güven de yer alıyor.
Kadın oyuncu olarak başrolde ise Seda Bakan var.

Ünlü komedyen, filmin afişini sosyal medya hesaplarından paylaşıp altına da "Birbirinden değerli oyuncuların olduğu neşeli, serseri, romantik ama bi o kadar da ’bi o kadar’ filmimiz... Bu projede emeği geçen bin arkadaşım adına müzik dünyamızın en büyük isimleri, çok sevgili çok kıymetli Ajda, Tarkan, Mustafa Sandal ve Kenan Doğulu'ya kalbimin en derin yerinden teşekkür ediyorum. Desteklerini ömrüm boyunca unutmayacağım. Beni çok mutlu ettiniz, çok yaşayın” notunu düşmüştü.

Filmin vizyona giriş tarihi ise 5 Ocak 2018.

Ki bir dikkatli takipçi Cem Yılmaz'a filmin vizyona giriş tarihi konusunda filmin adındaki Roma rakamıyla 5 anlamına gelen V'nin vizyona giriş tarihiyle ilgisi olup olmadığını verdiği cevap "Elbette! Herşeyi düşündüm en ince ayrıntısına kadar :)

Bi'SORU DAHA?

Kemal Sunal'ın çocukluğu, sanatçılığı ve özel hayatı nasıldı?

Türk sinemasının efsane ismi Kemal Sunal, özel hayatını, sinema dünyasına girişini, nasıl evlendiğini 1985 yılında verdiği röportajda anlatıyor...

2017 Grammy Ödülleri'ni kimler kazandı?

Müzik dünyasının en önemli etkinliği olan Grammy Ödülleri sahiplerini buldu. Los Angeles'daki törene Adele damga vurdu.

Adile Naşit'in pek bilinmeyen yönleri nelerdir?

Türk sinemasının önemli ve değerli figürlerinden Adile Naşit'e göre aşk nedir, kolay ağlar mı? Adile Naşit çok korkak mı? Kendisi cevap veriyor...

Charlie Chaplin (Şarlo) karakteri nasıl ortaya çıktı?

Film senaryosunu aratmayacak bir gerçek yaşam. Yoksulluk içindeki bir hayat nasıl komediye dönüştü? Charlie Chaplin’in (Şarlo) çocukluğu ve hayatını değiştiren...