Filmin konusu ne? Arif V 216 filminin yönetmeni kim? Arif V 216'nın başrolünde kimler var? Arif V 216 filmi ne zaman vizyonda olacak?

Cem Yılmaz dendiğinde birçok insanın yüzünde bir tebessüm belirir. Hele ki müdavimiyseniz bir repliği veya sözü akla gelip bu kahkahaya dönüşebilir.
Arif V 216 da her anlamda bir Cem Yılmaz yapıtı. Senaristliğini Cem Yılmaz'ın üstlendiği ve başrolünde olduğu film G.O.R.A'nın devamı niteliğinde.
Filmde esnaf Arif ve yakın arkadaşı robot 216'nın yeni maceraları işlenecek.
Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü yapıyor.
Başrolde Cem Yılmaz'la birlikte Ozan Güven de yer alıyor.
Kadın oyuncu olarak başrolde ise Seda Bakan var.

Ünlü komedyen, filmin afişini sosyal medya hesaplarından paylaşıp altına da "Birbirinden değerli oyuncuların olduğu neşeli, serseri, romantik ama bi o kadar da ’bi o kadar’ filmimiz... Bu projede emeği geçen bin arkadaşım adına müzik dünyamızın en büyük isimleri, çok sevgili çok kıymetli Ajda, Tarkan, Mustafa Sandal ve Kenan Doğulu'ya kalbimin en derin yerinden teşekkür ediyorum. Desteklerini ömrüm boyunca unutmayacağım. Beni çok mutlu ettiniz, çok yaşayın” notunu düşmüştü.

Filmin vizyona giriş tarihi ise 5 Ocak 2018.

Ki bir dikkatli takipçi Cem Yılmaz'a filmin vizyona giriş tarihi konusunda filmin adındaki Roma rakamıyla 5 anlamına gelen V'nin vizyona giriş tarihiyle ilgisi olup olmadığını verdiği cevap "Elbette! Herşeyi düşündüm en ince ayrıntısına kadar :)

Bi'SORU DAHA?

Kör Niko'nun Meyhanesi nerededir ve şarkıları nelerdir?

Kör Niko'nun Meyhanesi gerçekten var mıdır? Kör Niko'nun Meyhanesi albümündeki şarkıların isimleri nelerdir ve kim tarafından hazırlanmıştır?

Zeki Müren ilk radyo programına nasıl çıkmıştır?

Sanat güneşi Zeki Müren, öğrenciyken ilk radyo programını nasıl yaptı? Sınavı nasıl kazandı? Zeki Müren'i ağlayarak ilk tebrik eden kimdir?

Müjdat Gezen ile Ayşen Gruda aşk yaşadı mı?

Türk sinemasının iki büyük değeri Müjdat Gezen ile Ayşen Gruda arasında neler yaşandı? Aşk var mıydı? Evliliğin eşiğinden dönüldü mü?

Charlie Chaplin'in Büyük Diktatör'deki final konuşması nasıldır?

Dünyanın Şarlo olarak tanıdığı ve sevdiği Charlie Chaplin'in insanlık manifestosu olarak da değerlendirilen Büyük Diktatör filmindeki modernleşme,...