Sağlıklı yaşam hakkında önemli bilgilendirmelerde bulunan Prof. Dr. Canan Karatay’ın kitaplarının isimleri nelerdir? Hangileri Harvard Üniversitesi Kütüphanesi’ne girmiştir?

Canan Karatay dendiğinde akla sağlıklı yaşam, uyarıları ve sıradışı tarzı, Karatay Diyeti gelir. Prof. Dr. Canan Karatay, toplumu bilinçlendirmek adına zaman zaman uyarı ve bilgilendirmelerde bulunur. Sosyal medyada çok ses getirir.

İşte bu değerli toplum insanı bünyesinde 20 milyon kitap bulunduran Harvard Üniversitesi Kütüphanesi’nde de yerini aldı. ABD’nin Boston şehrinde olan üniversitenin kütüphanesine Prof. Dr. Canan Karatay’ın 3 kitabı girdi.

Harvard Üniversitesi Kütüphanesi’ndeki o kitapların isimleri şunlar:

 • Karatay Mutfağı
 • Karatay Diyeti’yle Yaşam Boyu Sağlık
 • Karatay Diyeti’yle Obezite ve Diyabete Çözüm Var

Canan Karatay’ın diğer kitaplarının isimleri

 • Karatay Diyeti’yle Beslenme Tuzaklarından Kurtuluş Rehberi
 • Anne Adayları ve Hamileler İçin Karatay Diyeti
 • Karatay Diyeti & Bilimsel Gerçeklerle Kilo Vermenin ABC’si

  Bi'SORU DAHA?

  Cahit Külebi’nin Kendimce şiirinin sözleri nasıldır?

  Kendimce şiirinin sözleri nasıldır? Cahit Külebi, Kendimce şiirinde nelere değinir? İşte Kendimce şiiri ile ilgili detaylar...

  Ağlamak için gözden yaş mı akmalı?

  Şiirin adı "Ağlamak için gözden yaş mı akmalı?". Yazan Victor Hugo… Fransız edebiyatının en çok ürün veren değeri… Bakın ağlamayı ve birçok duyguyu...

  Sen benim hiçbir şeyimsin şiirinin sözleri ve hikayesi nasıldır?

  Gerçek bir hikayeden esinlenilerek yazılan “Sen benim hiçbir şeyimsim” şiirinin hikayesi nasıldır? Şarkısı kim tarafından yorumlanmıştır?

  Açlık Grevinin Beşinci Gününde şiirinin sözleri nasıldır?

  Dünya edebiyatının önemli ismi Nazım Hikmet’in Bursa Cezaevi’nde kalırken yazdığı Açlık Grevinin Beşinci Gününde şiirinin sözleri nasıldır?