Galatasaray forması giyen Emin Bayram kaç doğumlu? Emin Bayram'ın özellikleri neler? Emin Bayram'ın mukavelesi ne zaman bitiyor?

Türkiye Kupası'nda Galatasaray-Tuzla maçında bir isim, bir çocuk vardı dikkat çeken. Emin Bayram. Galatasaray'da Fatih Terim'in 11'de şans verdiği genç çocuk. Peki kim bu Emin Bayram?

 

Emin Bayram'ı tanıyalım

2 Nisan 2003 İstanbul doğumlu.
Futbola 2013 yılında Galatasaray altyapısında başladı.
Stoper ve ön libero özelliğine sahip.
U16 takımında da forma giyiyor.
1.86 boyunda ve sağ ayaklı.
Hava hakimiyeti yüksek.
Gelecek yılların Ozan Kabak'ı olarak görülüyor.

 

Emin Bayram'ın oyun tarzı ve özellikleri

Altyapı eğitimi sağlam görünüyor. Dengeli. Kritik anlarda doğru hamle zamanını bekliyor ve arkadaşlarına göre pozisyon alıyor.
16 yaşında olmasına rağmen uzun boyuyla dikkat çekiyor. Hava toplarında uzun boyunun avantajını çok iyi kullanıyor. Bu anlamda hem savunmada hem de hücumda etkin.
Oyun zekası yüksek ve tecrübesiz olmasına rağmen doğru pozisyon alıyor.
Özgüvenli ve saha içinde bunu gösteriyor. Ayaklarına hakim ve geriden oyun kurabiliyor
Eksi olarak ise hızı. Boyuna bağlı olarak biraz ağır kalıyor.

30 Haziran 2022'ye kadar Galatasaray ile mukavelesi var.

YOLUN AÇIK OLSUN EMİN AYRAM.

Bi'SORU DAHA?

Lefter Küçükandonyadis kimdir?

Türk futbolunun ve Fenerbahçe'nin efsanesi Lefter Küçükandonyadis futbola nasıl başladı? Lefter'in lakabı nedir? Futbolcuların Lefter yorumları......

Türkiye'nin ilk kadın doktoru kimdir?

Türkiye'nin ilk kadın doktorunun müthiş hikayesi... Osmanlı sultanlarına hizmet eden babanın kızıydı, savaşta yaralıları gördü, doktor olmaya karar...

Sütçü İmam kimdir?

Milli mücadele döneminin kahramanlarından olan Sütçü İmam adı nereden gelir? Sütçü İmam'ın mesleği nedir? Sütçü İmam'a kahramanlığından dolayı ne...

Şehitkamil kimdir?

Kamil ne zaman şehit olmuştur? Şehitkamil için babası ne demiştir ve o zaman babasına nasıl bir ödül verilmiştir? Şehitkamil için neler yapılmıştır?