Güldür Güldür Show hakkında kısa ve genel bilgiler nelerdir? Güldür Güldür Show'un amacı nedir? Güldür Güldür Show oyuncuları kimlerdir?

Onlar kahkahanın efendileri. Onların topluma ayna tutmaya çalışan, ki ayna tutarken güldürmeyi ve eğlendirmeyi amaç edinen bir "show" programıdır.

Güldür Güldür'ün amacı

Günlük hayatta yaşanan olaylarla farklı bir bakış açısı ile yaklaşmak. Her hafta günlük hayatın önemli bir konusunda parmak basmak. Aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuya yine kendi mizah anlayışları ile yeni yaklaşımlar ve çözümler getirmek. En önemlisi de güldürmek ve güldürürken de düşündürmek.

Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal önderliğindeki programda önce oyun sergilenmeden önce seyirci bilgilendirilir. Konunun ana fikri Ali Sunal tarafından anlatılır ve seyirci görüşleriyle desteklenir. Sonrasında oyuna geçilir. Ali Sunal, beğenmediği veya tekrar vurgulamak istediği bölümleri oyunculara tekrar ettirir.

Oyuncular

Açelya Topaloğlu
Alper Kul
Aycan Koptur
Aziz Aslan
Berkay Tulumbacı
Burak Topaloğlu
Doğa Rutkay
Ecem Erkek
Emre Altuğ
Evrim Akın
Mahir İpek
Meltem Yılmazkaya
Onur Atilla
Onur Buldu
Özgün Aydın
Simge Günsan
Sinan Çalışkanoğlu
Uğur Bilgin
Ünal Yeter

NOT: Eğlence dizisi cumartesi günleri Show TV'de yayınlanıyor. 13 Temmuz 2019'da sezon finali yapacak programın yeni sezonda hangi kanalda olacağı ise henüz belli değil.