Fidan dikerken dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir? Çam veya servi fidanı nasıl dikilir? Derinlik nasıl olmalıdır?

Bambu ağacı nasıl yetişir? Bambu ağacının yetişme süresi insanlara ne tür mesajlar verir? İşte Bambu ağacı ve hikayesi...

İç mekanda görsel güzelliğiyle tercih edilen bitki türleri hangileridir? İç mekan bitkilerinin özellikleri ve en yaygın 10 türü nedir?

Diş eti rahatsızlığı yavaş ilerleyen, şişme ve kemiğe zarar vermeye haliyle diş kaybına kadar giden bir durumdur... Diş eti tedavisine iyi gelen bitkiler hangileridir?

Koniferler içerisinde en geniş tür çamlardır, ancak her kozalaklı, iğne yapraklı tür halk arasında bilindiği gibi çam değildir. Dünya üzerinde geniş yayılış gösteren çam türlerinden kaçı Türkiye’de doğal olarak yetişir? İşte bu sorunun cevabı...

Çınar ağacı nerelerde yetişir? Hangi iklimi sever? Çınar ağacının boyu ne kadar olur? Çınar ağacının kullanım alanları nerelerdir? Çınar ağacının genel özellikleri ve faydaları nelerdir?

Böğürtlenin diğer isimleri nedir? Böğürtlen hangi koşullarda yetişir? Böğürtlenin özellikleri nelerdir? Hangi aylarda çiçek açar ve ne kadar büyür? Tüm cevaplar burada.

Show more post